METALL-ONLINE

Быстрое меню:
Добавить сайт в рейтинг
Добавить объявление
Зарегистрировать поставщика
Карта производителей
Расчёт ЖД тарифа
Расчёт расстояний

РisokМarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

Пропонуємо купити значний перелік будматеріалів за одними з найкращих в регіоні цінами. Компанія «PisokMarket» має великий досвід роботи в реалізації цементу, цегли, керамзиту, знає, що хочуть отримати клієнти й гарантує високу якість кожної партії товару.

Також у нас ви можете замовити доставку піску, щебеню, відсіву по м. Луцьк, Луцькому району та всій Волинській області. Ми можемо стати вам в нагоді і у тому випадку, якщо вам потрібно купити глину для вимощування земельної ділянки або чорнозем для саду, городу.

Доступні ціни на весь перелік матеріалів нам вдається забезпечувати, завдяки налагодженій роботі з перевірении за роки співпраці партнерами. Швидкість і зручність доставки досягається, у зв’язку з наявністю автомобілів ЗІЛ і гнучким графіком роботи компанії.

Додаткова послуга, яку надають наші працівники – вивіз будівельного сміття.

За детальною інформацією з приводу цін, характеристик матеріалів та можливих термінів поставок звертайтеся за контактними телефонами.


Контактные данные:
Тел:0501094084
Тел:0981094084
pisokmarket@ukr.net
https://pisokmarket.io.ua

Вся информация предоставлена исключительно для ознакомления.
Полное или частичное использование материалов в других СМИ допускается только с письменного разрешения администрации портала «WWW.METALL-ONLINE.NET».


Реклама на портале
Карта №1  Карта №2  Карта №3  Металлургический сервер